Remont czas zacząć!

Henryk Skowronek

Wraz z nastaniem cieplejszych dni rada sołecka Szymiszowa – Osiedla zabrała się do zaplanowanego w funduszu sołeckim remontu kuchni w Domu Spotkań. Prace będą dotyczyły m.in. wykonania nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, odnowienia stolarki drzwiowej oraz ułożenia płytek podłogowych.

 Jednocześnie plan remontu przewiduje ułożenie na części ścian cegły klinkierowej (w okolicach pieca kominkowego) oraz płytek ceramicznych. Pozostałe powierzchnie zostaną pomalowane specjalną farba lateksową – odporną na często obecną w kuchni wilgoć.

W funduszu sołeckim nie zarezerwowano dużych środków finansowych na tę inwestycję, ale dzięki dobrej współpracy z organizacjami korzystającymi z pomieszczeń Domu Spotkań oraz przychylności strzeleckich hurtowni z materiałami budowlanymi, jest duża szansa na zakończenie prac już latem. Warto podkreślić, że wszystkie prace wykonują społecznie członkowie rady sołeckiej pod czujnym okiem i bezinteresownej pomocy mistrza murarskiego Piotra Twardonia.

Remont kuchni to nie tylko okazja do poprawienia jej funkcjonalności, wygody i estetyki, ale to także niewątpliwie sposobność do integracji mieszkańców.

Henryk Skowronek

Sołtys Szymiszowa - Osiedle

Statystyki odwiedzin

2087593
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
715
705
5826
1420
2087593


Twoje IP:18.206.12.157

Logowanie