Nauka to potęgi klucz

Patrycja Murlowska

27 marca przedstawiciele Stowarzyszenia Kręgu Przyjaciół Szymiszowa Patrycja Murlowska i Joachim Polok uczestniczyli w szkoleniu dla grantobiorcow w ramach naboru Smart Village. Jak się pewnie domyślacie za szkoleniem będzie start w konkursie z projektem :) już dziś trzymajcie kciuki aby się udało ;)

O nas

Super User

Grupa nieformalna o nazwie Krąg Przyjaciół Szymiszowa zawiązała się wiosną 2013r. 25 maja 2022r. została zarejestrowana w Starostwie Strzeleckim jako stowarzyszenie zwykłe. Stowarzyszenie Krąg Przyjaciół Szymiszowa realizuje swoje cele statutowe, które w głównej mierze są skierowane na:

- działalność wspomagającą rozwój i integrację społeczności lokalnych;

- kultywowanie tradycji i historii miejscowości;

- inicjowanie, wspieranie i pomoc w przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych w szczególności na rzecz dzieci i młodzieży;

- promocję i organizację wolontariatu.

Wolontariusze Stowarzyszenia m.in. ratowali "ruinę na wzgórzu rożniątowskim"; nieśli pomoc bezdomnym mieszkańcom Barki; organizowali Rodzinny Turniej Rekreacyjno-Sportowy Sołectw Wiejskich Gminy Strzelce Opolskie (najlepszy projekt I Edycji Mini Grantów w AMP Poland S.A); pozyskiwali dotacje z: Aktywni w Regionie na remont Domu Spotkań; Stowarzyszenia Dolina Stobrawy w Konkursie FIO 2018; Stowarzyszenia Kraina św. Anny w Konkursie Działaj Lokalnie 2020 i 2022 oraz Działaj Lokalnie Ekologicznie 2022; organizowali kursy komputerowe dla osób 50+. Liderami Stowarzyszenia są: Henryk Skowronek, który jedocześnie reprezentuje stowarzyszenie na zewnątrz oraz Patrycja Murlowska i Roman Dethloff.

Zapraszamy do współpracy organizacje, dla których celem nadrzędnym jest stały rozwój naszej małej ojczyzny i jej mieszkańców.

Statystyki odwiedzin

1915834
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
14
603
4039
6152
1915834


Twoje IP:34.229.131.158

Logowanie