Nowa hala produkcyjna w Alruno

Henryk Skowronek

W sobotę, 5 stycznia miało miejsce uroczyste oddanie do użytku nowej hali produkcyjnej w firmie Alruno, prowadzącej już od prawie 5 lat działalność na terenie byłego POM-u w Szymiszowie. W tym wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście oraz pracownicy zakładu wraz z osobami towarzyszącymi.

 

 Nowy obiekt, to nowoczesna hala produkcyjna, o powierzchni 1 200m², z dwoma belkami suwnicowymi, o udźwigu 4 tony każda. Nowo wybudowana hala ma 3 bramy wjazdowe, sterowane automatycznie i posiada bezpośrednie połączenie z modernizowanym budynkiem biurowo-socjalnym. Właśnie w oddanej do użytku hali będzie realizowany proces obróbki plastycznej prętów i blach.

Głównym wykonawcą robót, była firma K&K HYDROBUD, którą wspomogli podwykonawcy: firma KAJA wykonawca instalacji elektrycznej, firma INSTAL MNOCHY wykonawca instalacji grzewczej i powietrznej, firma WIR BRUK która zbudowała kanalizację deszczową i wreszcie firma TAL-BUD.

Odpowiedzialne działanie, profesjonalizm pracowników w połączeniu z coraz bardziej zaawansowaną technologią sprawia, że w firmie ALRUNO od wielu lat powstają najlepsze produkty, które są eksportowane do wielu krajów Europy. Powyższe idzie w parze z pracą na rzecz zapewnienia pracownikom bezpiecznego, zdrowego i przyjaznego środowiska pracy, ale także zaangażowania i aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności, w tym wypadku mieszkańców miejscowości Szymiszów.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał szef Alruno Pan Aleksaneder Szulc wraz z synami. Później goście oraz pracownicy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.

Henryk Skowronek

 

Statystyki odwiedzin

1790331
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
161
1043
7872
1998
1790331


Twoje IP:35.172.230.154

Logowanie