Kurs komputerowy nr 2

Henryk Skowronek

W połowie marca rozpoczął się już II bezpłatny kurs komputerowy dla osób 50+, organizowany przez sołtysa i radę sołecką Szymiszowa – Osiedle przy wsparciu firmy ArcelorMittal Poland S.A. oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Szymiszowie. 

W zajęciach uczestniczy 10 osób, w tym 9 kobiet i 1 mężczyzna. Kursy będą odbywać się raz w tygodniu, do połowy maja. W trakcie zajęć kursanci zapoznają się z podstawową budową i obsługą komputera, urządzeń do niego podłączonych, podstawą obsługi Windowsa i Worda, kopiowaniem plików, korzystania z serwisów internetowych, posługiwania się wyszukiwarką internetową, korzystania z poczty i sklepów internetowych. Jednym słowem uczestnicy mają przez te dwa miesiące złapać „bakcyla” komputerowego.

Zajęcia prowadzi Piotr Kiełbasa, nauczyciel informatyki i zajęć technicznych. Dzięki dobrej współpracy z ArcelorMittal Poland S.A. i PSP w Szymiszowie kursanci mogą korzystać tak z komputerów stacjonarnych jak i z laptopów. Na zakończenie kursu, każdy uczestnik otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

Henryk Skowronek

Statystyki odwiedzin

0954112
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
58
292
2572
19803
954112


Twoje IP:18.232.38.214

Logowanie