Mapki geodezyjne po wykonaniu kanalizacji

Henryk Skowronek

Może tak do końca trudno w to uwierzyć, ale powoli zbliżamy się do zakończenia w naszym sołectwie projektu pn." Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Strzelce Opolskie. Budowa kanalizacji i przebudowa wodociągu w sołectwie Szymiszów - Osiedle".

 

Jeżeli zostaną wykonane wszystkie czynności techniczno-prawne, to jesienią zaistnieje możliwość podłączenia nieruchomości do nowo wybudowanej sieci kanalizacyjnej. Żeby dana sytuacja miała miejsce, musi zostać spełnionych kilka warunków, m.in. właściciel nieruchomości musi wybudować swój przyłącz oraz zlecić uprawnionemu geodecie sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej (mapki) z naniesionym nowym przyłączem.

W związku z powyższym informuję, że istnieje możliwość zlecenia wykonania grupowej inwentaryzacji geodezyjnej. Grupowe zgłoszenie skutkuje m.in. obniżeniem ceny za wykonaną usługę. Po rozpoznaniu ofert, proponuję zainteresowanym mieszkańcom, takową usługę zlecić p. Florek, która to zaoferowała się wykonać mapki w cenie 220 zł/przyłącz. Oprócz ceny, ważne jest i to, że p. Florek jest osobą solidną i sprawdzoną - wykonywała mapki m.in. w sołectwach Kadłub Piec oraz Grodzisko.

Zainteresowanych proszę o osobiste lub telefoniczne (795 495 138) zgłoszenia.

Henryk Skowronek

Sołtys Szymiszowa - Osiedle

 

 

Statystyki odwiedzin

0886834
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
470
553
3586
16095
886834


Twoje IP:3.226.122.74

Logowanie