Dzień Dziecka 2017

Patrycja Murlowska

W piątek dziewiątego czerwca 2017r. Świetlica Wiejska w Szymiszowie Osiedlu działająca przy Strzeleckim Ośrodku Kultury zorganizowała dla dzieci i młodzieży z Szymiszowa Osiedla Dzień Dziecka połączony z Dniem Matki i Dniem Ojca.

 

W imprezie uczestniczyło 70 osób. Dzięki pięknej pogodzie liczne atrakcje odbyły się na zewnątrz. Dzieci i młodzież uczestniczyły w wielu grach i zabawach sportowych. Wśród nich odbyły się takie konkurencje jak: biegi w workach jutowych, rzucanie rzutkami do celu, w których uczestnicy zdobywali nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Buzie najmłodszych milusińskich (i nie tylko) pokrywały tego popołudnia przepiękne malunki wykonane pisakami do malowania twarzy. Kreatywność i wyobraźnię uczestników pobudzały istne cuda wyczarowywane z kolorowych podłużnych baloników, które za sprawą Pani Dorocie pracującej na Świetlicy zamieniały się w różne zwierzątka, kwiaty i postacie. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się mata animacyjna, przy użyciu której dzieciaki mogły pląsać przy muzyce.

Czymże byłaby udana zabawa bez czasu na przerwę poświęconą na posilenie się, tak aby nabrać siły przed kolejnymi atrakcjami. Dzięki Sołtysowi i Radzie Sołeckiej zgromadzeni zjedli kiełbaski z grilla z chlebem oraz napojami do picia. Na rodziców czekał poczęstunek w postaci kawy i ciastka zasponsorowane przez SOK.

Po skorzystaniu z bufetu na wszystkich czekały kolejne atrakcje, które zapewnił kolejny ze sponsorów Pan Ryszard Lechniak z Firmy Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa mającej swoją siedzibę w Szymiszowie Osiedlu. Młodsi mieli okazję żeby się przejechać na mini quadach, starsi natomiast na normalnych quadach oraz samochodem terenowym – oczywiście pojazdy prowadził doświadczony kierowca – bowiem promujemy przede wszystkim bezpieczną zabawę. Serdeczne podziękowania dla Pana Ryszarda Lechniak za dostarczenie wszystkim rozrywki dającej poczuć adrenalinę i niezapomniane wrażenia, którą bawiący się przyjęli bardzo entuzjastycznie.

Cała impreza przebiegała w bardzo radosnej, pogodnej i wesołej atmosferze. Wszystkie przybyłe dzieci i młodzież otrzymały upominki z okazji ich święta ufundowane przez SOK. Twarze przybyłych ozdobione były promiennymi uśmiechami. Na licznych i ciekawych zajęciach czas nieubłaganie dobiegł końca. Zapraszamy za rok na kolejne spotkanie wszystkie dzieci, młodzież wraz z rodzicami. 

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Sokół

 

 

Statystyki odwiedzin

2087589
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
711
705
5822
1416
2087589


Twoje IP:18.206.12.157

Logowanie