Dzień Seniora 2017.

Patrycja Murlowska

Niedziela 29 stycznia 2017r. była dniem, w którym w tym roku przypadł Dzień Seniora. Impreza dedykowana była starszym mieszkańcom Szymiszowa Osiedla. Organizatorami byli  Sołtys, Rada Sołecka i Świetlica Wiejska Szymiszowa Osiedla. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Burmistrz Strzelec Opolskich - Tadeusz Goc, Radny Powiatu - Jan Bogusz oraz ksiądz proboszcz Norbert Nocoń. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej Gimnazjum, która dzięki swojej dużej powierzchni była w stanie pomieścić wszystkich przybyłych.

 

W części artystycznej wystąpili: Kabaret Żubr oraz pan Eugeniusz Loska, którzy umilali zebranym seniorom czas, dostarczali rozrywki oraz aktywizowali ich do udziału w występach. Oczywiście spotkanie odbyło się przy elegancko nakrytych stołach zastawionych poczęstunkiem, na który składały się kawa z kołaczem, owoce oraz kanapki. Sala również została specjalnie udekorowana dla podkreślenia odświętnego charakteru spotkania.

Jak co roku frekwencja była wysoka – seniorzy mieszkający w Szymiszowie Osiedlu chętnie przyjęli zaproszenie, dzięki któremu mogli się spotkać w swoim gronie, spędzić czas w miłej i sympatycznej atmosferze, porozmawiać przy poczęstunku, śmiać się ze skeczy – jednym słowem świętować w radości swój dzień.

    Tegoroczny Dzień Seniora mijał w atmosferze ogólnego zadowolenia przejawiającego się szerokimi uśmiechami, które przez całe popołudnie nie schodziły z twarzy naszych seniorów.

    Za rok ponownie spotkamy się zimową porą, aby świętować Dzień Seniora – takie słowa padły ze strony organizatorów oraz przybyłych seniorów

 

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Sokół

Statystyki odwiedzin

0800451
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
350
385
2944
9712
800451


Twoje IP:100.26.182.28

Logowanie