Dzień Dziecka w Świetlicy Wiejskiej

Patrycja Murlowska

W środę pierwszego czerwca 2016r. w Szymiszowie-Osiedlu odbył się Dzień Dziecka oraz Dzień Matki organizowany przez Świetlicę Wiejską Strzeleckiego Ośrodka Kultury. Impreza odbyła się na Świetlicy oraz na boisku sportowym. Udział wzięły dzieci i młodzież uczęszczająca do Świetlicy, zamieszkujące w Szymiszowie Osiedlu, w wieku szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół średnich.

 

Korzystając z pięknej pogody odbyły się liczne gry i zabawy na świeżym powietrzu, takie jak mecze piłki nożnej, koszykowej, a także liczne konkursy sportowe jak choćby rzut woreczkiem do celu, skok na skakance. W ramach animacji uczestnicy mogli się wykazać wyobraźnią i kreatywnością nadając dowolne kształty zwierząt i przedmiotów specjalnym podłużnym balonom, z których powstawały istne cuda. Dużą atrakcją cieszyła się również kolorowa mata animacyjna, z którą dzieciaki przy muzyce mogły tańczyć. Na wszystkich czekały upominki ufundowane przez Świetlicę Wiejską.

 

Nie byłoby udanej imprezy bez słodkiego poczęstunku w postaci ciastek, napoi oraz kawy – którymi poza dziećmi delektowały się przybyłe mamy. Na uczestników czekał także ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla i bułeczki. Poczęstunek zafundował Sołtys Szymiszowa Osiedla.

 

Wszystkim uczestnikom dopisywały znakomite humory, a uśmiechy nie znikały z twarzy. W miłej i zabawowej atmosferze impreza dobiegła końca. Za rok z całą pewnością dzieci i młodzież spotkają się w jeszcze liczniejszym gronie żeby uczcić swoje święto.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Sokół

Statystyki odwiedzin

0752999
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
24
665
689
8707
752999


Twoje IP:54.226.102.115

Logowanie