Ferie w bibliotece 2015

Adam Biega

Dziękuję wszystkim, którzy w czasie tegorocznych ferii zimowych odwiedzili Bibliotekę w Szymiszowie.

Łącząc przyjemne z pożytecznym staraliśmy się dobrze bawić a jednocześnie zrobić coś ładnego. Z naszego doświadczenia wiemy, że ulubionym zajęciem dzieci są prace plastyczne i dlatego to one dominowały w naszych wspólnych spotkaniach. Najpierw były laurki, które dzieci wykonały dla swoich babć i dziadków. Następnie malowaliśmy cukrem i kawą oraz pastą do zębów, gotowe prace można zobaczyć na tablicy w bibliotece. Piękne, kolorowe maski karnawałowe to kolejny udany „produkt” naszych zajęć.

Panu Waldkowi serdecznie dziękujemy za popołudnie z origami. Pudełka, kwiaty, a nawet dinozaury udało się zrobić w czasie tego spotkania.

Bardzo atrakcyjne i edukacyjne spotkanie z ratownikiem medycznym zafundował nam pan Adam. Po krótkim wprowadzeniu teoretycznym, wszyscy mogli zobaczyć co znajduje się w ogromnej torbie medycznej, zmierzyć puls, dowiedzieć się jak wygląda butla z tlenem i jak jej w razie potrzeby użyć, do czego służy folia termiczna czy deska ratownicza oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Na koniec każdy mógł praktycznie wykazać się na fantomach czy umie dobrze udzielić pierwszej pomocy!

W okresie ferii odnotowaliśmy w nasze bibliotece 86 odwiedzin dzieci. Każdego dnia oprócz dobrej zabawy dzieci otrzymały coś słodkiego…

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki odwiedzin

0712963
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkich
115
355
1803
8924
712963


Twoje IP:34.236.145.124

Logowanie